Otwierane do boku
W tej kategorii znajdziecie Państwo wkłady powietrzne na drewno z pojedyńczymi drzwiczkami otwieranymi klasycznie do boku.

Otwierane do boku  Jest 56 produktów.

Podkategorie

 • Kratki

  Zabudowa kominka to niezwykle ważna kwestia. Tak naprawdę każdy kominek, jaki wybiorą Państwo pod swoje oczekiwania, będzie piękny, jednakże warto zdecydować się na dobrą jakość, ponieważ ten element Państwa domu pozostanie w wybranym miejscu przez wiele kolejnych lat. Kominki Kratki to produkty, które posiadamy w swoim sklepie Eco Kominki w Białymstoku - warto sprawdzić, co w nich takiego niezwykłego.

  Jaka jest historia powstania producenta Kratki?

  Firma Kratki istnieje na polskim rynku od dwudziestu dwóch lat, a jej początek jest datowany na rok 1998. Na samym początku firma zajmowała się produkcją i sprzedażą jedynie kratek kominkowych, ale szybko przeobraziła się w to, czym faktycznie jest dziś. Dynamiczny rozwój bardzo szybko pozwolił producentowi znaleźć się w czołówce sobie podobnych, dzięki czemu usłyszała o nim nie tylko Polska, ale i cała Europa. Jest to prawdziwie polska firma, która szczyci się swoimi korzeniami, ukazując nasz kraj w naprawdę dobrym świetle. 

  Czym charakteryzują się kominki od producenta Kratki?

  Doskonałej jakości kominki Kratki, które można dostać w naszym sklepie obsługującym Białystok i jego okolice, charakteryzują się przede wszystkim wyjątkowo dobrym połączeniem bezpieczeństwa użytkowania wraz ze świetną efektywnością działania. Nie tylko więc wyjątkowy design, ale również komfort użytkowania będzie tu ogromnym plusem. Decydując się więc na kominki producenta Kratki, stawiają Państwo zarówno na estetykę, jak i na komfort każdego dnia użytkowania kominka.

 • Kratki PRO
  Kratki PRO to prestiżowa gama produktów tego znanego produneta. Są to wyselekcjonowane produkty znajdujące sie na szczycie hierarhii jakość w asortymencie firmy kratki. Kupujac produkty z linii Kratki Pro otrzymujecie Państwo nie tylko bardzo dobrze wykonane urządzenia, ale dodatkowo możecie uzyskać 10 letnią gwarancje na produkt.
 • Defro Home

  Na rynku dostępnych jest wiele kominków od równie wielu producentów, jednak każdy z nich może zaoferować Państwu w zasadzie zupełnie coś innego. Kominki Defro oferowane w naszej firmie EcoKominki z siedzibą w Białymstoku to doskonała propozycja dla osób stawiających przede wszystkim na jakość.

  Od kiedy firma Defro produkuje kominki?

  Firma Defro powstała w roku 1973, jednak nie od razu zajęła się produkcją kominków. Dopiero w roku 2003 to właśnie kotły stały się głównym elementem produkcji w firmie, jednakże lata doświadczenia z elementami stalowymi, pracami spawalniczymi i wszelkimi pracami związanymi z tworzeniem bram, czy też maszyn rolniczych dały doskonałe efekty. Jakość wyrobów i otwartość rynku w tamtych czasach pozwoliły firmie szybko znaleźć się w czołówce, a początkowy obrót w wysokości 5 mln złotych zmienić w dzisiejsze 100 do 200 mln. To doskonały dowód na to, że jakość produktów jest najważniejsza i warto sięgać po te produkty, które należą do jednych z najlepszych.

  Czym charakteryzują się kominki od producenta Defro?

  Kominki Defro Home oraz piecyki tego samego producenta, które mogą Państwo otrzymać w sklepie w Białymstoku, to esencja nowoczesności i czystej, uniwersalnej linii. Decydując się na kominki od Defro Home, mogą mieć Państwo pewność co do bezpieczeństwa, które otrzymują. Wszystkie produkty od Defro są sprawdzane najpierw w laboratorium producenta, a później w akredytowanych laboratoriach, a działalność producenta jest zgodna ze wszystkimi dyrektywami europejskiej normy Ecodesign.

 • Romotop
  Romotop to bardzo duży i doświadczony czeski producent posiadający potężną fabrykę oraz kaflarnię pod znakiem Hein. Produkcja obejmuje kilkanaście własnych marek. W produktach marki Romotop próżno szukać błędów konstrukcyjnych. Jednym słowem produkty marki Romotop to europejska jakość na najwyższym poziomie.
  Kominki Romotop to przede wszystkim najnowocześniejsze rozwiazania konstrukcyjne oferowane w bardzo rozsądnych cenach. Wszystkie konstrukcje spełniają najbardziej rygorystyczne normy emisji spalin, a ich konstrukcja opiera sie na korpusie wykonanym z wysokogatunkowej stali kotłowej zapewniającym całkowita szczelność palniska. Powietrze pobierane jest 100% z zewnątrz za pomocą króćca CDP (centralne doprowadzenie powietrza).
  Dodatkowo komora spalania wyłożona jest wysokogatunkowym szmotem wspomagającym prawidłowy sposób spalania drewna.
 • LAVA
  FIRMA LAVA MOŻE SIĘ POSZCZYCIĆ PONAD 10-LETNIĄ PRAKTYKĄ W PROJEKTOWANIU I PRODUKCJI KOMINKÓW. FIRME TWORZY ZESPÓŁ PRAWDZIWYCH FACHOWCY, KTÓRZY DZIĘKI SWOJEMU ZAANGAŻOWANIU I WYSOKIM KOMPETENCJOM, SPRAWNIE PRZEPROWADZĄ KAŻDE ZLECENIE. DZIĘKI SWEJ UNIKALNEJ KONSTRUKCJI KOMINKLAVA OSIĄGAJĄ NAJLEPSZE MOŻLIWE PARAMETRY TECHNICZNE, W TYM EFEKTYWNOŚĆ ENERGETYCZNĄ SIĘGAJĄCĄ BLISKO 80%.
na stronę
Pokazuje 1 - 27 z 56 elementów
Pokazuje 1 - 27 z 56 elementów